Dwa zdarzenia drogowe w Wysokie na DK2

Dwa zdarzenia drogowe w Wysokie na DK2

Podzielcie się informacją

W dniu 11 lipca br. doszło do dwóch zdarzeń jedno po drugim na drodze krajowej DK2 w miejscowości Wysokie. Najpierw około godz. 13:38 zderzeniu uległy trzy samochody Audi A6, Skoda, Citroen Evasion z przyczepką samochodową.

Osobami poszkodowanymi w zdarzeniu zajmowały się Zespoły Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba poszkodowana została zabrana na izbę przyjęć w Międzyrzecu Podlaskim.
Po zakończeniu akcji i powrocie do jednostek, zastępy zostały zadysponowane w to samo miejsce. Doszło do kolizji 5 pojazdów – Audi A6, Skoda Octavia, Kia Ceed, Renault Scenic, Opel Vectra. Samochody blokowały jezdnię. Brak osób poszkodowanych. Z Opla Vectra wyciekły płyny eksploatacyjne.
Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu czynności operacyjnych przez Policję, odholowano pojazdy na pobliski parking oraz udrożniono jezdnię.
Przyczyną zdarzeń było: niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
W działaniach udział brały 2 zastępy JRG Międzyrzec Podlaski GBA 2,6/28/5, GCBA -Rt 5/32 oraz OSP Wysokie GBAM 2,5/16/8 STAR.

Źródło: KMPSP Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje i wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.