Dokonał rozboju na własnym ojcu
Biała Podlaska Kronika policyjna

Dokonał rozboju na własnym ojcu

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 61-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie rozboju na swoim ojcu. Sprawca żądał pieniędzy od starszego mężczyzny, a gdy ten odmówił, grożąc mu siłą odebrał posiadaną gotówkę. O dalszym losie 61-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie gm. Biała Podlaska. Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o rozboju na starszym mężczyźnie. Policjanci natychmiast skierowani zostali pod wskazany adres.

Na miejscu ustalili, że 61-latek zażądał gotówki od swojego ojca. Gdy ten odmówił sprawca groził mu pozbawieniem życia oraz używając siły ukradł pieniądze, które starszy z mężczyzn miał przy sobie. Łupem sprawcy padło 600 zł.

61-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. W chwili zdarzenia mężczyzna był pijany. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu.  Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy – tymczasowy areszt. Za popełnione czyny grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dokonał rozboju na własnym ojcu

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.