Dachując zsunął się z kilkumetrowej skarpy

Dachując zsunął się z kilkumetrowej skarpy

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miniony weekend w miejscowości Polatycze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec Terespola, kierując osobowym BMW najechał na metalową barierę ochronną, po tym auto zsunęło się z kilkumetrowej skarpy. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Polatycze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 19-letni mieszkaniec Terespola stracił panowanie nad pojazdem. Prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze zjechał na przeciwny pas jezdni. Po tym auto najechało na metalową barierę ochronną, następnie dachując zsunęło się z kilkumetrowej skarpy.

W chwili zdarzenia 19-latek był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozwagę na drodze!

KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.