Czołowe zderzenie w Worońcu

Czołowe zderzenie w Worońcu

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na DK-2 w miejscowości Woroniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW wyprzedzając samochód ciężarowy zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia ze skodą. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.20 na DK-2 w miejscowości Woroniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, rozpoczynając manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącą z przeciwka skodą.

Kierowca BMW wykonał manewr na wzniesieniu drogi w miejscu, gdzie jest to zabronione znakami drogowymi. Autem kierował 18-letni mieszkaniec Terespola, natomiast za kierownicą skody siedziała 39-letnia mieszkanka Warszawy.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali kierowcy pojazdów.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Apelujemy również do kierowców o bezpieczną i rozważna jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą, by uniknąć tragedii na drodze.

Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.