Zaproszenia Łomazy

Czarnobyl z bliska – spotkanie w Koszołach

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne “Tłoka” zaprasza na spotkanie z Adamem Paluchem – fotografem i podróżnikiem oraz Markiem Maliszewskim – filmowcem i podróżnikiem, które odbędzie się w niedzielę (19.08) o 15.00 w Szkole Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach.

Nasz wiceprezes Sławek Hordejuk wpadł na pomysł, aby na nasz mały “koniec świata” zapraszać ludzi z podróżniczą pasją, którzy eksplorują ciekawe miejsca na Ziemi i będzie to spotkanie inaugurujące cykl takich wydarzeń. Tematem tym razem prezentowanych zdjęć i opowieści – będzie Czarnobyl – ponad 30 lat po katastrofie.

Zapraszamy serdecznie na ciekawe popołudnie u nas. Zapewniamy ciastka i kawkę, herbatę.

Informacje dla osób, które jeszcze u nas nie były: jest tu możliwość swobodnego spędzenia czasu, dzieci mają plac zabaw, sale do zabaw, zabawki, teren jest duży, obok boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki. Udostępniamy sprzęt, piłki. Możemy podpowiedzieć gdzie warto pójść na rodzinny spacer, na grzyby, na lody. Jest też u nas miejsce na ognisko, akurat tym razem nie przewidujemy wspólnego pieczenia kiełbasek, ale kto by chciał we własnym zakresie, to również “służymy” drewnem, kijkami. Podsumowując, zależy nam aby przy okazji różnych tego typu wydarzeń, każdy kto tu przyjedzie – mógł się poczuć swobodnie i skorzystać z uroków tego miejsca, wsi.

Wstęp/udział bezpłatny.

Czarnobyl z bliska - spotkanie w KoszołachZobacz:

Podróżnicy zawędrowali do Koszoł

Czarnobyl w Bibliotece

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.