Cofając nie zauważył pokrzywdzonego i przycisnęło go ciężarówka do ściany budynku

Cofając nie zauważył pokrzywdzonego i przycisnęło go ciężarówka do ściany budynku

Idźcie i siejcie ;)

 Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na terenie gminy Międzyrzec Podlaski, podczas naprawy samochodu ciężarowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Daf-a, nie zauważył pokrzywdzonego, przyciskając go do ściany budynku. W wyniku zdarzenia 46-latek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. W chwili zdarzenia mężczyźni byli trzeźwi.

Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o 46-letnim mieszkańcu gminy Międzyrzec Podlaski, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna ulec miał wypadkowi podczas naprawy samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek na jednej z posesji w gminie Międzyrzec Podlaski.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że siedzący za kierownicą Daf-a, 36-letni mieszkaniec tej samej gminy cofając, nie zauważył pokrzywdzonego. Auto przycisnęło 46-latka do ściany budynku. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. W chwili wypadku mężczyźni byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Międzyrzeccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach, odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu czy zapewnienie asekuracji innej osoby.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.