Ciężarówką wymusił pierwszeństwo na busie
Biała Podlaska Wypadki drogowe

Ciężarówką wymusił pierwszeństwo na busie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-2 w m. Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym, wykonując manewr skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z busem. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj rano na krajowej „dwójce” w miejscowości Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Maz, wykonując manewr skrętu w lewo, na stację paliw, zderzył się z jadącym z przeciwka busem. Ciężarówką kierował 45-letni obywatel Białorusi. Drugim autem kierował 49-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia kierowca oraz pasażer samochodu dostawczego marki Toyota doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala. W miejscu zdarzenia przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.