policja biała podlaska

Był tak pijany, że zasnął za kierownicą

Idźcie i siejcie ;)

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 26-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, który zasnął za kierownicą mercedesa. Stojące na drodze auto zauważyła załoga karetki pogotowia, która powiadomiła stróżów prawa. Na koncie 26-latka widnieje aktywny zakaz kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło 31 sierpnia przed północą w miejscowości Łomazy. Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o kierowcy mercedesa, który zasnął za kierownicą samochodu. Stojące na drodze auto zauważyła załoga karetki pogotowia. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Mundurowi potwierdzili zdarzenie. Za kierownicą mercedesa siedział 26-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

Znajdujące się w miejscu nieoświetlonym auto stwarzało zagrożenie zarówno dla samego kierowcy jak też innych uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna nie był w stanie wyjaśnić okoliczności w których znalazł się na drodze. Był za to kompletnie pijany. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Przeprowadzone zostało też badanie retrospektywne, które pozwoli określić ilość alkoholu w jego organizmie, gdy mężczyzna kierował samochodem.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili także, że  mężczyzna posiada aktywny zakazy prowadzenia pojazdów. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyny te zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.