Brawura na motocyklu zakończona wysokim mandatem

Brawura na motocyklu zakończona wysokim mandatem

Podzielcie się informacją

Policjanci bialskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej 48-latka, który na krajowej dwójce jechał z prędkością niemal 150 km/h. Nie było to jedyne przewinienie kierowcy jednośladu, którego poczynania uwiecznił policyjny videorejestrator. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,700 złotych. Konto mężczyzny „wzbogaciło się” również o 15 punktów karnych.

Do zdarzenia doszło  3 maja po godzinie 16.00 w miejscowości Sycyna. Policjanci bialskiej grupy SPEED pełniący służbę na krajowej dwójce zauważyli kierowcę motocykla, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Dodatkowo mężczyzna wyprzedzał na linii podwójnej ciągłej. Poczynania kierowcy uwiecznił policyjny videorejestrator. Urządzenie pomiarowe wykazało 146 km/h. Oznacza to, że kierowca przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o 76 km/h. Hondą kierował 48-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Funkcjonariusze nałożyli na mężczyznę mandat karny w kwocie 2,700 złotych. Konto 48-latka „wzbogaciło się” również o 15 punktów karnych.

Apelujemy o zachowanie rozwagi na drodze i bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów. Kierowcy, którzy lekceważą zasady poruszania się po drogach publicznych, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.