BLSP zakończyła rundę jesienną
Z Białej Podlaskiej

BLSP zakończyła rundę jesienną

Zakończyła rozgrywki Bialska Liga Szóstek Piłkarskich w rundzie jesiennej. W okresie zimowym BLSP przeniesie się do go sali gimnastycznej na rozgrywki halowe.

W I lidze BLSP w fotelu lidera przezimuje Nissan Team i to pomimo faktu, że ma jeden mecz „do tyłu” (zaległy mecz z Max Orlik Rossosz zostanie rozegrany w rundzie wiosennej). Trochę szkoda, że mecz nie został rozegrany, wówczas mielibyśmy pełniejszy obraz sytuacji. W każdym bądź razie przewaga lidera na chwilę obecną nie jest przytłaczająca i na wiosnę wszystko jest możliwe bowiem różnice punktowe są minimalne. Liczymy także, że drużyny z dołu tabeli w rundzie wiosennej przysporzą wielu niespodzianek a i sobie punktów.

Tabela I liga

Najlepszym strzelcem jesieni został Szpański Marcin PRD S.A. z 34 strzelonymi bramkami na koncie.


 

W II lidze BLSP rozegrane zostały wszystkie mecze. Liderem po rundzie jesiennej jest KS ZK Modrzew wynika to z faktu, że w bezpośrednim pojedynku z zajmującą drugie miejsce drużyną Geotis okazali się lepsi. Obie drużyny wypracowało 8-mio punktową przewagę nad trzecią drużyną Oldboy Mario Presto i można przypuszczać, że na wiosnę to między tymi drużynami zostanie rozegrana walka o pierwsze i drugie miejsce a tym samym bezpośredni awans do I ligi. „Ale nie uprzedzajmy faktów” 😉 z punktu widzenia kibica liczę, że pozostałe drużyny włączą się do walki.

Tabela II liga

Najlepszym strzelcem II ligi w rundzie jesiennej został Machoń Patryk z Geotis z dorobkiem 35 „oczek”.

 


Liga halowa BLSP

W okresie zimowym BLSP przenosi się do hali. Drużyny, kótre chciałyby spróbować swych sił w BLSP zapraszamy do kontaktu z:

Mariuszem Michalczukiem

tel. kom.: 604 796 130

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.