Bialskie Mikołajki 2017
Kultura Z Białej Podlaskiej Zaproszenia

Bialskie Mikołajki 2017

Bialskie Centrum Kultury już tradycyjnie przygotowuje Bialskie Mikołajki 2017.

Zaczniemy 3 grudnia od Mikołajek dla dorosłych, ale o tym za chwilę, a już 5 grudnia w ramach rodzinnego popołudnia z bajką premierowy spektakl Podróż w Krainę Baśni. To widowisko kostiumowe na podstawie baśni Andersena Dziewczynka z zapałkami. Baśń Andersena jest smutną historią o dziewczynce z zapałkami, zaś przygotowane przedstawienie jest pełne optymizmu i wiary w drugiego człowieka. Spektakl ukazuje istotne wartości – dobro, wzajemna, bezinteresowna pomoc, życzliwość, piękno dziecięcego serca i odpowiedzialność za innych .

Ten mikołajkowy spektakl oczaruje wzruszającą muzyką, poruszającym wokalem i ciekawą oprawą taneczną. Niesamowite wrażenia zapewnią również barwne efekty świetlne, bogactwo rekwizytów, kostiumów i scenografii. Młodzi widzowie odnajdą w przygotowanym spektaklu mnóstwo cudownych i niesamowitych wrażeń a dorosłą widownie zabierze w nastrojową atmosferę świąt. Zapraszamy 5 grudnia o godzinie 18.00 do Sali widowiskowej BCK a 5, 6 i 7 grudnia na ten spektakl zapraszamy grupy zorganizowane.

Reżyseria, scenariusz i choreografia –Karolina Brodzik-Zaremba 
Opracowanie muzyczne i przygotowanie wokalne – Krzysztof Olesiejuk
Scenografia: Adam Korszun i Malgorzata Maciejewska
Kostiumy: Małgorzata Maciejewska
Obsada: tancerze „Dance Academy Studio” oraz wokaliści Studia Wokalnego „Brevis”

Spektakle szkolne
5, 6, 7 grudzień 2017
godz. 9.00 i 10.30
sala widowiskowa BCK, ul. Brzeska 41
Bilet: 10 zł

Premiera spektaklu
5 grudnia 2017
godz. 18.00
sala widowiskowa BCK, ul. Brzeska 41
Bilet:
10 zł dzieci do lat 16
20 zł dorośli

Rezerwacje telefoniczne pod nr tel. 83 341 67 18

 

10 grudnia Rodzinne popołudnie z Mikołajem. Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem. Spotkanie to uświetni koncert grup artystycznych BCK. Zapewniamy animacje oraz mnóstwo zabaw dla dzieci. I uwaga, uwaga…każde dziecko otrzyma od nas słodki upominek.

Bialskie Mikołajki dla Dorosłych to muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa już 3 grudnia w Białej Podlaskiej. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, “Debiut” i “Pop”, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.  Zapraszamy na koncert już 3 grudnia o godzinie 17.00 do Sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41. Rezerwacja  i zakup biletów w Punkcie Informacji Kulturalnej przy ul. Warszawskiej 11 lub on-line przez stronę www.bck24.pl.

Bialskie Mikołajki 2017

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.