Bialskie derby kadetek

Bialskie derby Kadetek

Podzielcie się informacją

W piątek (30.11) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej odbył się mecz piłki siatkowej Wojewódzkiej Ligi Kadetek UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska. Derby mają to do siebie, że kibicując obydwu drużynom zawsze się wygrywa 😉

W rewanżowym meczu Wojewódzkiej Ligi Kadetek lepsze okazały się zawodniczki SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska, które gładko wygrały mecz 0:3. Zawodniczką meczu została Dominika Zalewska. Przypomnijmy, w pierwszym meczu wygrały zawodniczki UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 1:3.

Tak było w pierwszy meczu: Bialskie derby kadetek

A tutaj kilka fotek z piątkowego meczu, zapraszamy:

« z 2 »

 

 

2 thoughts on “Bialskie derby Kadetek

  1. Gratulujemy! Byliśmy na meczu. Nienajlepszy mecz jagiellonczyka (jak nie jeden z najgorszych) ale wiemy że takie mecze każdemu się zdarzają zwłaszcza po kontuzjach w drużynie. Przeciwnik okazał się być lepszy, szkoda że tylko taki zawistny i nieprzyjacielski. Te dzieci mają dopiero po 14/15/16 lat a wrogość między nimi i rodzicami w tych drużynach jest niesamowita. Trener nie powinien pozwalać na takie rzeczy, na pewno nie powinien pozwalać aby odbywały się one publicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.