Bialskie derby kadetek
Fotorelacja piłka ręczna Z Białej Podlaskiej

Bialskie derby Kadetek

W piątek (30.11) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej odbył się mecz piłki siatkowej Wojewódzkiej Ligi Kadetek UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – SKS “Szóstka” TPS Biała Podlaska. Derby mają to do siebie, że kibicując obydwu drużynom zawsze się wygrywa 😉

W rewanżowym meczu Wojewódzkiej Ligi Kadetek lepsze okazały się zawodniczki SKS “Szóstka” TPS Biała Podlaska, które gładko wygrały mecz 0:3. Zawodniczką meczu została Dominika Zalewska. Przypomnijmy, w pierwszym meczu wygrały zawodniczki UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 1:3.

Tak było w pierwszy meczu: Bialskie derby kadetek

A tutaj kilka fotek z piątkowego meczu, zapraszamy:

« 1 z 2 »

 

 

Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

2 thoughts on “Bialskie derby Kadetek

  1. Gratulujemy! Byliśmy na meczu. Nienajlepszy mecz jagiellonczyka (jak nie jeden z najgorszych) ale wiemy że takie mecze każdemu się zdarzają zwłaszcza po kontuzjach w drużynie. Przeciwnik okazał się być lepszy, szkoda że tylko taki zawistny i nieprzyjacielski. Te dzieci mają dopiero po 14/15/16 lat a wrogość między nimi i rodzicami w tych drużynach jest niesamowita. Trener nie powinien pozwalać na takie rzeczy, na pewno nie powinien pozwalać aby odbywały się one publicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.