ratusz białej podlaskiej

Bialscy radni z ujednoliconymi adresami mailowymi

Podzielcie się informacją

Bialscy radni zadbali o własny wizerunek i wizerunek bialskiego ratusza. Od teraz wszyscy radni mają ujednolicone adresy mailowe.

Zaczęło się od złożonej we wrześniu ubiegłego roku petycji „w sprawie standardów przejrzystości w funkcjonowaniu Rady Miasta Biała Podlaska, dbania o jej wizerunek i wizerunek miasta Biała Podlaska oraz wzmacniania zaufania obywateli do organów samorządu”. Petycja podniosła m.in.  problem posługiwania się przez radnych prywatnymi adresami mail, które stanowiły także reklamę ich działalności gospodarczych.

W listopadzie bialska miasta zaakceptowała pomysł ujednolicenia adresów mailowych radnych. I „już” w styczniu 2022 r. wszyscy radni otrzymali nowe adresy mailowe.

W dyskusjach, m.i.n. na naszej facebookowej Grupie Bialskie Forum poruszono problem nie odpowiadania przez radnych na wysłane do nich maile a także braku „śladu” po takich mailach. Po umieszczeniu adresów w miejskiej domenie radni, nie będą mogli wyprzeć się otrzymania maila, być może.

Bialscy radni otrzymali ujednolicone adresy email z domeną org.bialapodlaska.pl poprzedzone imieniem i nazwiskiem.  Lista adresów mailowych bialskich radnych znajdzie na naszych stronach Skład Rady Miasta Biała Podlaska.

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.