komenda miejska policji w Białej Podlaskiej
Biała Podlaska Kronika policyjna

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 3 listami gończymi

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 57-latka, który od kilku lat ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany był trzema listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu. Wpadł, gdy przyjechał na święta. Nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania dlatego też, nie spodziewał się, że na jego trop wpadną kryminalni. Teraz w zakładzie karnym spędzi niemal 3,5 roku.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bialskiej komendy, ustalili miejsce pobytu 57-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska. Mężczyzna poszukiwany był  3 listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu m.in.: kradzież oraz rozbój. Przed organami ścigania ukrywał się kilka lat, m.in. na terenie Śląska oraz Warszawy. Gdy przyjechał na święta, również nie powrócił do miejsca zamieszkania. Dlatego też nie spodziewał się, że na jego trop wpadną policjanci.

Na widok kryminalnych próbował  jeszcze uniknąć odpowiedzialności ukrywając się na strychu. 57-latek został jednak szybko zatrzymany i doprowadzony do komendy. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi niemal 3,5 roku.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.