policja biała podlaska

Bialscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży produktów drogeryjnych

Podzielcie się informacją

Za kradzież sklepową odpowie 27-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Do zdarzeń doszło pod koniec ubiegłego miesiąca w drogeriach na terenie Białej Podlaskiej. Łupem amatora cudzego mienia padły perfumy i artykuły drogeryjne na kwotę ponad 1100 złotych. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Zabezpieczyli też od mężczyzny 2 tysiące złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Przed weekendem bialscy funkcjonariusze zostali powiadomieni o kradzieży na terenie dwóch drogerii. Do zdarzenia doszło pod koniec marca bieżącego roku, a wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 1100 złotych. Łupem amatora cudzego mienia padły między innymi perfumy jak też artykuły drogeryjne.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 27-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze ujawnili część skradzionych przedmiotów. Przedmioty zabezpieczono, natomiast 27-latka zatrzymano do wyjaśnienia. Funkcjonariusze zabezpieczyli też od mężczyzny pieniądze w kwocie 2 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

27-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy, swoje postępowanie tłumacząc niskimi zarobkami. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.