policja biała podlaska

Bialscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym 29-latka

Idźcie i siejcie ;)

Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Poszukiwany listem gończym mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności, zrywając wszelkie kontakty i ukrywając się przed organami ścigania. Intensywna praca policjantów doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu. Wczoraj został zatrzymany przez bialskich kryminalnych na terenie powiatu wołomińskiego.

Wczoraj policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bialskiej komendy, zatrzymali 29-latka, który od 2017 roku ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Pomimo, że 29-latek zerwał wszelkie kontakty z bliskimi  funkcjonariusze ustalili, gdzie obecnie przebywa i zatrzymali go w miejscu pracy. Tam też mężczyzna zamieszkiwał. Do zdarzenia doszło na terenie powiatu wołomińskiego. Poszukiwany nie spodziewał się “wizyty” bialskich funkcjonariuszy.

29-latek trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<.

KMP Biała PodlaskaPolicja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.