oddział celny w białej podlaskiej

Bialscy Bohaterowie KAS

Podzielcie się informacją

W ramach akcji Bohater KAS wyróżniono pracowników i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy w 2021 r. wykazali się szlachetną postawą i działaniem w interesie społecznym. W tegorocznej edycji wyróżniono liczne grono Bohaterów KAS w tym także bialskich reprezentantów.

Minister Finansów Tadeusz Kościński, Szef KAS Magdalena Rzeczkowska oraz Zastępcy Szefa KAS – Anna Chałupa oraz Mariusz Gojny spotkali się z Bohaterami KAS. Ministrowie podziękowali wyróżnionym osobom za zaangażowanie i udział w bohaterskich działaniach, które wykraczają poza ich codzienne obowiązki służbowe. To niezwykle budujące, że obok nas jest tak dużo osób, które swoją szlachetną postawą inspirują każdego dnia.

A oto i nasi bialscy Bohaterowie KAS i ich akcja w Polatyczach.

Aneta Filipiuk oraz Piotr Wetoszka – podczas służby zauważyli pożar budynku gospodarczego, niezwłocznie wezwali Straż Pożarną. Obudzili i wyprowadzili mieszkańca sąsiadującego domu oraz zabezpieczyli miejsce pod przyjazd Straży Pożarnej. Podczas ewakuacji gospodarz domu wrócił do domu po ubranie, kilkuminutowe oczekiwanie na jego powrót zaniepokoiło funkcjonariuszy. Pan Piotr wszedł do domu i zobaczył, że mężczyzna leży na podłodze. Nie wyczuwając tętna, rozpoczął akcję reanimacyjną.

 

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.