Badania mammograficzne w gminie Biała Podlaska
Konstantynów Zaproszenia

Bezpłatne badania mammograficzne w Konstantynowie

Informujemy że w dniu 30 sierpnia 2017 r. w ramach bezpłatnego Narodowego Programu Zdrowotnego – mammografia dla kobiet w przedziale 50-69 lat przeprowadzi na terenie gminy bezpłatne badania mammograficzne.

W specjalnie przystosowanym do tego typu badań ambulansie sanitarnym kobiety w wieku 50-69 lat będą miały przeprowadzone bezpłatne badania mammograficzne.

Badanie mammograficzne pozwala na wykrycie we wczesnym stadium rozwoju raka piersi. MARMED jest realizatorem Narodowego Programu Zdrowotnego w zwalczaniu chorób nowotworowych, Ustawa Dz. U. Nr. 143 Poz. 1199 i 1200 Art. 3 ppt.2, oraz Ustawa z dnia 01.07.2005r. Z zawartą Umową na świadczenie usług zdrowotnych w zakresie Profilaktyczne Programy Zdrowotne – mammografia etap podstawowy. W trybie stacjonarnym oraz mobilnym. W ramach umowy z NFZ Nr 03-07-12- 03631-02.

Ośrodek dysponuje wysoko wykwalifikowanym personelem medycznym, nowoczesnym stacjonarnym mammografem oraz mobilnym zespołem diagnostycznym. Sprzęt medyczny pracuje na potrzeby mieszkanek województwa Lubelskiego.

Uczestniczka programu zdrowotnego otrzymuje po 14 dniach wynik wraz z dokumentacją oraz ewentualnymi zaleceniami lekarskimi do dalszej diagnostyki w szpitalu lub ośrodku onkologicznym COZL. NZOZ MARMED posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i realizowaniu programów zdrowotnych dla wszystkich grup wiekowych.

Rejestracja pod nr tel: 723 351 003

Bezpłatne badania mammograficzne

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.