Bez żadnego powodu zaatakowali dwóch przejeżdżających nieznajomych

Bez żadnego powodu zaatakowali dwóch przejeżdżających nieznajomych

Idźcie i siejcie ;)

Zarzuty pobicia usłyszało 4 mieszkańców gminy Drelów w wieku 19-41 lat. Mężczyźni bez żadnego powodu zaatakowali dwóch przejeżdżających nieznajomych. Po zdarzeniu nie potrafili w żaden sposób wyjaśnić swojego zachowania. 28-latek odpowiadał będzie dodatkowo za uszkodzenie samochodu jednego z pokrzywdzonych. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

We wtorkowy wieczór dyżurny komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim powiadomiony został o pobiciu dwóch mężczyzn, do jakiego doszło w miejscowości Strzyżówka. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że jadąc samochodem zauważyli stojące w poprzek drogi audi. Niestety kierowca tego samochodu nie zamierzał przepuścić ich pojazdu. W pewnym momencie mężczyzna podbiegł do jednego z pokrzywdzonych i uderzył go.

   Po chwili na miejsce drugim autem przyjechali znajomi awanturnika, którzy również zaczęli atakować pokrzywdzonych. Sprawcy zadawali ciosy i kopali mężczyzn. Jak oświadczyli zgłaszający nie znali napastników, nie mieli z nimi również żadnego konfliktu. Dodali, że awanturnicy zaatakowaliby zapewne każdego kto by tamtędy przejeżdżał.

   Na miejsce policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Drelów. Mundurowi ustalili również personalia pozostałych uczestników zdarzenia, którzy początkowo odjechali z miejsca przed przyjazdem mundurowych. 28-latek usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za pobicie jak też uszkodzenie samochodu jednego z pokrzywdzonych. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

    Dzisiaj zarzuty pobicia usłyszeli również 3 mieszkańcy gminy Drelów w wieku 19-41 lat. Wszyscy mężczyźni przyznali się do winy. Nie potrafili w żaden sposób wyjaśnić swojego zachowania. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Pobicie zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Bez żadnego powodu zaatakowali dwóch przejeżdżających nieznajomych

KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Drelów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.