Bez powodu zaatakował znajomą

Bez powodu zaatakował znajomą

Idźcie i siejcie ;)

Środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączony z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną zastosowany został wobec 66-latka z Białej Podlaskiej. Mężczyzna bez żadnego powodu zaatakował swoją znajomą, która go odwiedziła. Odpowiadał będzie też za groźby pozbawienia życia. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta. Kobieta posiadała widoczne obrażenia ciała. Oświadczyła, że w ubiegłą sobotę została zaatakowana przez swojego znajomego. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że odwiedziła mężczyznę, z którym spożywała alkohol. W pewnym momencie ten bez żadnego powodu zaatakował ją, bijąc pięściami po głowie i całym ciele. Groził jej też pozbawieniem życia.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. 66-letniego mieszkańca miasta zatrzymano do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie za uszkodzenie ciała kobiety i groźby karalne.

Z uwagi na okoliczności sprawy Prokurator objął to postępowanie ściganiem z urzędu. Wobec 66-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.