policja biała podlaska

Awanturnik poszukiwany listem gończym

Idźcie i siejcie ;)

Najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym 26-latek ze Skierniewic poszukiwany listem gończym. Wpadł, gdy podczas wizyty u znajomego zaatakował innego mężczyznę. Powodem jego zachowania miał być fakt, że ten obrażał jego partnerkę. O dalszym losie 26-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku września na terenie Białej Podlaskiej. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że poszedł odwiedzić znajomego. Tam przebywał też nieznany mu mężczyzna, który bez żadnego powodu zaatakował go. Sprawca zadawał ciosy z pięści oraz otwartej ręki powodując u pokrzywdzonego obrażenia ciała.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w tym zdarzeniu. Okazało się, że jest to 26-letni mieszkaniec Skierniewic. Kryminalni ustalili też, że 26-latek poszukiwany jest listem gończym, celem odbycia kary pozbawienia wolności, za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu.

Mężczyzna od pewnego czasu przebywał na terenie Białej Podlaskiej ukrywając się przed organami ścigania. Kryminalni zatrzymali go na jednym z osiedli. Był zaskoczony widokiem policjantów zupełnie się ich nie spodziewając. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami swoje zachowanie tłumaczył faktem, że w trakcie spotkania pokrzywdzony źle wypowiadał się o jego partnerce obrażając ją. Dodał, że zadał mężczyźnie tylko jeden cios. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

Wczoraj 26-latek  usłyszał zarzuty. Doprowadzony został też do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.