Auto uległo samozapłonowi - kierowca zmarł

Auto uległo samozapłonowi – kierowca zmarł

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci z międzyrzeckiego komisariatu wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj rano na terenie gminy Drelów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto którym podróżował 84-latek uległo samozapłonowi. Mężczyzna znaleziony został kilkanaście metrów od pojazdu. Niestety jego życia nie udało się uratować. Wstępnie wykluczono by do zdarzenia przyczyniły się inne osoby .

 Wczoraj rano dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał informację z której wynikało, że w miejscowości Szóstka doszło do pożaru samochodu osobowego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że auto stało nieopodal drogi gruntowej, natomiast kilkanaście metrów od pojazdu zauważył leżącego mężczyznę. Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe. Pomimo prowadzonej reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Funkcjonariusze ustalili, że jest to właściciel pojazdu 84-letni mieszkaniec gminy Drelów.

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że opel, którym podróżował 84-latek zjechał z drogi gruntowej, gdzie ugrzązł. Po tym najprawdopodobniej w wyniku samozapłonu doszło do pożaru auta. W chwili zdarzenia kierowcy nie było już w pojeździe. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.