Audi sejf i narkotyki
Aktualności z powiatu Kronika służb Międzyrzec Podlaski

Audi sejf i narkotyki

Audi sejf i narkotyki. Patrol policji z Międzyrzeca Podlaskiego zabezpieczył 320 porcji amfetaminy. Policjanci ujawnili narkotyki podczas kontroli drogowej. Ukryte były w metalowej kasetce, którą przewoził 24-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna oraz pasażerka auta zatrzymani zostali do wyjaśnienia w “policyjnym areszcie”. Posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Audi sejf i narkotyki. W piątek (26.07) przed godziną 3:00 w nocy, policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Plac Dworcowy, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi. Powodem kontroli, było niesprawne oświetlenie pojazdu. Za kierownicą audi siedział 24-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W trakcie kontroli mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. W samochodzie, pod kierownicą auta, mundurowi ujawnili kasetkę metalową. Wewnątrz znajdowały się m.in.  woreczki z białym proszkiem oraz waga elektroniczna i puste woreczki z zapięciem strunowym.

Substancja został zabezpieczona. Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina 24-latek oraz 20-letnia pasażerka auta zatrzymani zostali do wyjaśnienia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.