Areszt za posiadanie narkotyków
Kronika służb

Areszt za posiadanie narkotyków

Areszt za posiadanie narkotyków. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 45 gramów marihuany oraz amfetaminę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek bialscy kryminalni weszli do mieszkania zajmowanego przez 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że może on posiadać środki odurzające. Informacja funkcjonariuszy potwierdziła się. W mieszkaniu mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli ponad 45 gramów marihuany oraz 12 działek amfetaminy. 25-latek  zatrzymany został do wyjaśnienia.

Dzisiaj na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej, zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami  przestępstwo to zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna odpowiadał będzie dodatkowo za posiadanie środków odurzających, które zabezpieczone zostały u 25-latka w lutym br.

Areszt za posiadanie narkotykówŹródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.