policja biała podlaska

Areszt za narkotyki

Podzielcie się informacją

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 27-letniego mieszkańca Sokołowa Podlaskiego. Bialscy kryminalni ujawnili przy nim znaczne ilości amfetaminy. Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia niemal 400 porcji dealerskich tych narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przed weekendem bialscy kryminalni uzyskali informacje z której wynikało, że mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego przebywający na terenie Białej Podlaskiej, może posiadać znaczne ilości środków psychotropowych. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w rejonie dworca PKP. Okazało się wówczas, że jest to 27-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego. Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo.

W trakcie prowadzonych czynności potwierdziły się też posiadane przez funkcjonariuszy informacje. W saszetce, którą miał przy sobie 27-latek ujawnili woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to amfetamina, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich tego narkotyku.

Nielegalna substancja została zabezpieczona natomiast 27-latek trafił do „policyjnego aresztu”.  Wobec mężczyzny bialski sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.