Areszt dla sprawców pobicia
Aktualności z powiatu Kronika służb Terespol

Areszt dla sprawców pobicia

Areszt dla sprawców pobicia. Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu zatrzymali 30 i 36-latka podejrzanych o pobicie 39-letniego mężczyzny. Powodem działania sprawców miał być fakt, iż chcieli wpłynąć na zeznania pokrzywdzonego w toczącym się postępowaniu. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Sprawcom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przed godz. 19:00 w miejscowości Terespol. Z informacji przekazanej policjantom wynikało, że 39-letni mieszkaniec Terespola został pobity, przez znanych mu osobiście mężczyzn. Powodem działania sprawców miał był fakt, iż chcieli wpłynąć na zeznania pokrzywdzonego w toczącym się postępowaniu.

Do pierwszego zdarzenie z udziałem mężczyzn doszło w połowie stycznia. Wówczas Ci sami sprawcy pozbawili pokrzywdzonego wolności i pobili go. Po tym zdarzeniu zastosowany został wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Mężczyźni nie zastosowali się jednak do polecenia Prokuratora.

30 i 36-latek zatrzymani zostali do wyjaśnienia. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione czyny grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło materiał i foto: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.