Amfetamina w lodówce
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Amfetamina w lodówce

Znaczne ilości amfetaminy zabezpieczyli policjanci w miejscu zamieszkania 33-latka z Białej Podlaskiej. Nielegalna substancja ukryta była w lodówce.  Wczoraj mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek policjanci Wydziału Kryminalnego weszli do miejsca zamieszkania 33-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna w wynajmowanym mieszkaniu, posiada narkotyki. W trakcie prowadzonych działań policjanci ujawnili nielegalną substancję. Znajdowała się ona w lodówce. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że jest to amfetamina.

33- latek został zatrzymany a następnie doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

To już kolejny przypadek gdy narkotyki przechowywane były w lodówce, przypomnijmy: Amfetamina w lodówce

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.