Amfetamina po raz kolejny, tym razem nie w lodówce
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski

Amfetamina po raz kolejny, tym razem nie w lodówce

Kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali 27-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. 27-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości amfetaminy. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Policjanci z Wydziału Kryminalnego międzyrzeckiego komisariatu ustalili, że 27-letni mieszkaniec miasta może posiadać przy sobie narkotyki. Mężczyzna zatrzymany został przed blokiem. Początkowo chciał uniknąć odpowiedzialności. Na widok policjantów próbował rozsypać narkotyki i uciec. Funkcjonariusze szybko zatrzymali 27-latka. Zabezpieczyli również wyrzucone przez niego środki odurzające.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci przeszukali także mieszkanie mężczyzny. Tam również ujawnili narkotyki. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że jest to amfetamina.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. W piątek prokurator zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.