Alkohol i narkotyki u 33-letniego kierowcy mazdy

Alkohol i narkotyki u 33-letniego kierowcy mazdy

Idźcie i siejcie ;)

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował areszt wobec 33-letniego mieszkańca pow. łosickiego. Mężczyzna „wpadł”, po pościgu gdy w miejscowości Leśna Podlaska nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W organizmie miał 1,4 promila alkoholu, natomiast w pojeździe mundurowi ujawnili mefedron, który wystarczyłby do sporządzenia około 190 porcji dealerskich tego narkotyku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (09.03) na ul. Łosickiej w Leśnej Podlaskiej. Po północy funkcjonariusze janowskiego komisariatu podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego mazdą. Mężczyzna nie reagował na sygnały dawane przez mundurowych. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Gdy zatrzymali pojazd okazało się, że za kierownicą siedzi 33-letni mieszkaniec powiatu łosickiego.

Od razu wyczuli od mężczyzny woń spożytego alkoholu. Urządzenie wykazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili słoik z białymi kryształkami oraz dealerki i wagę elektroniczną. Po przeprowadzeniu wstępnego badania mundurowi potwierdzili, że zabezpieczona substancja to mefedron. Ujawniona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 190 porcji dealerskich tego narkotyku.

W środę (11.03) Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.