komenda miejska policji w Białej Podlaskiej
Kronika policyjna Zalesie

Agresywny gość z marihuaną

W policyjnym areszcie zakończyła się awantura 23-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej w hotelu. Mężczyzna znajdując się pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z obsługą hotelu. Gdy przybyli na miejsce policjanci próbowali go uspokoić, okazało się, że ma on przy sobie ponad 50 gram marihuany. 23-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w jednym z hoteli na terenie gminy Zalesie. Tuż po północy mundurowi otrzymali zgłoszenie od obsługi hotelu o awanturującym się mężczyźnie wynajmującym pokój. Pojawienie się policjantów wcale nie uspokoiło 23-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Nietrzeźwy awanturnik nadal był agresywny. W trakcie interwencji funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna coś chowa pod bluzą. Okazało się, że jest to reklamówka, w której znajduje się ponad 50 gram porcjowanej, zawiniętej w foliowe woreczki,  marihuany.

Mundurowi zatrzymali 23-latka do wyjaśnienia. Z hotelowego pokoju trafił on do policyjnego aresztu. Po tym, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany. Dzisiaj prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie także za awanturę w hotelu.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.