72-latek uderzył motorowerem w stojące na poboczu auto

72-latek uderzył motorowerem w stojące na poboczu auto

Podzielcie się informacją

We wtorek (28.06) na krajowej dwójce w miejscowości Styrzyniec kierujący motorowerem 72-latek uderzył w stojące na utwardzonym poboczu audi. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego są szczególnie narażeni na skutki zdarzeń drogowych.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12.00 na krajowej dwójce w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 72-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej najechał na stojący na utwardzonym poboczu samochód osobowy marki Audi. W chwili zdarzenia w osobówce przebywała 39-letnia bialczanka.

Zarówno kierowca jednośladu jak też siedząca za kółkiem osobówki kobieta byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala trafił kierowca motoroweru.

Ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że motorowerzyści to obok pieszych i rowerzystów ”niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. W trakcie zdarzenia nie chronią ich pasy bezpieczeństwa czy poduszki powietrzne. Niejednokrotnie stają się ofiarami tragicznych wypadków.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.