70-latka rozlewała i sprzedawała napoje spirytusowe niewiadomego pochodzenia

70-latka rozlewała i sprzedawała napoje spirytusowe niewiadomego pochodzenia

Idźcie i siejcie ;)

Za wyrabianie i sprzedaż alkoholu bez wymaganego wpisu do rejestru odpowie 70-latka z gminy Terespol. Z ustaleń policjantów wynikało, że kobieta prawdopodobnie rozlewa i sprzedaje napoje spirytusowe. W miejscu jej zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli „nielegalny” alkohol oraz papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu ustalili, że 70-letnia mieszkanka tej gminy może rozlewać i sprzedawać napoje spirytusowe niewiadomego pochodzenia. Ustalili również „klientkę”, która kupowała nielegalny alkohol. Wczoraj policjanci weszli na teren posesji zajmowanej przez kobietę. Podczas przeszukania ujawnili rozrobiony już alkohol oraz kilkadziesiąt paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Nielegalny towar został zabezpieczony. 70-latka usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu karno-skarbowego czyn ten zagrożony jest karą grzywny. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli pieniądze.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.