policja biała podlaska

59-latka poszukiwany listem gończym zatrzymany

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci z terespolskiego komisariatu zatrzymali 59-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu cieszyńskiego. Żmudna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu i doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna spędzi tam najbliższe miesiące za przestępstwo niealimentacji.

Policjanci Wydziału Kryminalnego terespolskiego komisariatu, ustalili miejsce pobytu 59-letniego mieszkańca gminy Zalesie. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwo niealimentacji. By uniknąć kary wymierzonej przez sąd, już od października 2019 roku ukrywał się przed organami ścigania. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że 59-latek pracował poza granicami kraju.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany. W działaniach aktywnie wspierali ich też policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Mężczyzna zatrzymany został na terenie gminy Istebna, gdzie zamieszkiwał. Nie spodziewał się “wizyty” terespolskich funkcjonariuszy. 59-latek trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.