42-latek znęcał się nad rodzicami i posiadał narkotyki

42-latek znęcał się nad rodzicami i posiadał narkotyki

Podzielcie się informacją

Bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 42-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz znęcanie się nad członkami rodziny. 42-latek odpowiadał będzie w warunkach recydywy. Za popełnione czyny kara do 8 lat pozbawienia wolności. W przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

W minioną niedzielę (20.03) bialscy kryminalni otrzymali zgłoszenie dotyczące znęcania się 42-letniego bialczanina nad rodzicami, z którymi zamieszkuje. Z informacji przekazanej przez członka rodziny wynikało, że mężczyzna wszczyna awantury, w trakcie których grozi rodzicom, szarpie ich i popycha jak też rzuca w nich przedmiotami.

Tego samego dnia mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia. Policjanci wykonujący czynności w sprawie ustalili, że 42-latek może również posiadać znaczne ilości narkotyków.

W miejscu jego zamieszkania jak też w mieszkaniu i samochodzie użytkowanym przez jego małżonkę policjanci ujawnili zielony susz oraz niemal 50 tabletek. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 50 porcji dealerskich tych narkotyków oraz tabletki extazy.

Mężczyznę doprowadzono do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Zarzuty posiadania narkotyków usłyszała też 37-letnia małżonka mężczyzny. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.