27-latek działał w zorganizowanej grupie przestępczej

27-latek działał w zorganizowanej grupie przestępczej

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności m.in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz przestępstwa narkotykowe. 27-latek przez kilka miesięcy próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania. Został Zatrzymany na terenie miasta.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta. Podczas wspólnych działań policjantów kilku bialskich wydziałów wspierali funkcjonariusze z KWP w Lublinie. 27-latek poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna przez kolejne miesiące próbował uniknąć odpowiedzialności ukrywając się przed organami ścigania. W chwili zatrzymania był zaskoczony widokiem funkcjonariuszy.

Zatrzymany został na terenie Białej Podlaskiej i doprowadzony do Zakładu Karnego, gdzie spędzi kolejne lata odbywając orzeczoną karę pozbawienia wolności w wymiarze 2,5 roku.

27-latek działał w zorganizowanej grupie przestępczej

Źródło: Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje i wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.