policja biała podlaska

25-letni Białorusin okradł aptekę

Idźcie i siejcie ;)

Za kradzież kosmetyków i suplementów z jednej z bialskich aptek odpowie 25-letni obywatel Białorusi. „Amator cudzego mienia” zatrzymany został przez mundurowych po sygnale przekazanym przez świadka zdarzenia. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 700 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na terenie Białej Podlaskiej.  Do mundurowych patrolujących teren miasta podszedł mężczyzna, który oświadczył, że podejrzewa o kradzież jednego z klientów apteki, w której przed chwilą był. Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznajomy zaczął pakować do plecaka produkty z półek. Wychodząc z apteki nie zapłacił jednak za zabrany towar. Świadek podał też rysopis mężczyzny podejrzewanego o kradzież oraz kierunek, w którym odszedł. Na jednej z ulic miasta policjanci zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi. Ten na widok mundurowych usiłował zbiec. Szybko jednak został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Wówczas okazało się, że jest to 25-letni obywatel Białorusi. W jego plecaku policjanci ujawnili kosmetyki i suplementy, których posiadania w żaden sposób nie był w stanie wytłumaczyć. Policjanci potwierdzili, że produkty pochodzą ze wskazanej przez świadka apteki. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 700 złotych.

W chwili zdarzenia mężczyzna był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało niemal promil alkoholu w jego organizmie. 25-latka zatrzymano do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.