20-latka dachowała seatem

20-latka dachowała seatem

Idźcie i siejcie ;)

Wczoraj przed godziną 20.00 w Zalutyniu doszło do dachowania osobowego Seata. Autem kierowała 20-latka, która doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Pamiętajmy, że zimowa aura zmusza do zachowania szczególnej ostrożności.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 20.00 na drodze powiatowej w miejscowości Zalutyń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca seatem, z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad autem. Na łuku drogi osobówka zjechała do przydrożnego rowu, gdzie dachowała. Za kierownicą seata siedziała 20-letnia mieszkanka Piszczaca. Kobieta podróżowała wraz z pasażerką.

W chwili zdarzenia 20-latka była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że zimowa aura zmusza do zachowania szczególnej ostrożności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Piszczac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.