19-latek posiadał nielegalnie broń

19-latek posiadał nielegalnie broń

Idźcie i siejcie ;)

Za posiadanie broni bez zezwolenia odpowie 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W jego samochodzie kryminalni z terespolskiego komisariatu ujawnili jednostkę broni gazowej. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Wobec 19-latka zastosowany został dozór Policji. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Nielegalne posiadanie broni zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu uzyskali informację z której wynikało, że mieszkaniec Białej Podlaskiej w swoim pojeździe przewozi broń, na którą nie ma zezwolenia. Mężczyzna zatrzymany został do kontroli drogowej na stacji paliw w gm. Zalesie. W należącym do mężczyzny seacie funkcjonariusze ujawnili broń gazową kal. 9 mm. Kryminalni potwierdzili również, że 19-latek nie posiada na nią pozwolenia.

Jednostkę broni zabezpieczono. Przesłana zostanie do badań w laboratorium kryminalistycznym. 19-latek natomiast trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Wobec młodzieńca Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Nielegalne posiadanie broni zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.