17-latka z amfetaminą
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

17-latka z amfetaminą

Policjanci otrzymali informację, że przebywająca w rejonie dworca PKP dziewczyna może posiadać przy sobie narkotyki. Na widok funkcjonariuszy zaczęła uciekać, odrzucając woreczek z białym proszkiem. Okazała się nią 17-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Z zabezpieczonej substancji, którą wyrzuciła można uzyskać ponad 160 porcji amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu uzyskali informacje, że 17-letnia mieszkanka miasta, przebywająca w rejonie dworca PKP może posiadać przy sobie narkotyki. Policjanci zauważyli nastolatkę przy jednym ze sklepów. Kobieta próbowała uniknąć odpowiedzialności. Na widok funkcjonariuszy zaczęła uciekać, odrzucając woreczek z białym proszkiem. Policjanci zatrzymali nastolatkę. Przeprowadzili również wstępne badanie substancji, którą próbowała wyrzucić. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina. Z zabezpieczonej substancji można byłoby uzyskać ponad 160 porcji tego narkotyku.

Nielegalna substancja została zabezpieczona, natomiast nastolatka zatrzymana została do wyjaśnienia. Kobieta usłyszała już zarzuty. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Prokurator zastosował wobec nastolatki dozór Policji. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

17-latka z amfetaminą

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.