13-latek zniszczył kilkanaście samochodów

13-latek zniszczył kilkanaście samochodów

Idźcie i siejcie ;)

Sąd rodzinny zajmie się sprawą 13-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Młodzieniec odpowiadał będzie za zniszczenie kilkunastu samochodów na terenie miasta. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę ponad 23 tysięcy złotych. Nastolatek przyznał, że zniszczył auta bez żadnego powodu.

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca bieżącego roku na terenie Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca zarysował wówczas ostrym narzędziem karoserię kilkunastu zaparkowanych aut. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę ponad 23 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili, że udział w zdarzeniu może mieć 13-letni mieszkaniec miasta. W trakcie rozmowy z policjantami młodzieniec przyznał się do zniszczenia osobówek dodając, że zrobił to bez żadnego powodu. Sprawą nastoletniego „wandala” zajmie się sąd rodzinny.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.