13-latek wybiegł z posesji wprost pod koła

13-latek wybiegł z posesji wprost pod koła

Podzielcie się informacją

W Piszczacu doszło do potrącenia 13-latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nastolatek wybiegł z terenu posesji wprost pod koła nadjeżdżającego volkswagena. Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierująca autem 36-latka była trzeźwa. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 15:00 na ulicy Kodeńskiej w Piszczacu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 13-latek wybiegł z posesji wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu osobowego marki Volkswagen. Samochodem kierowała 36-letnia mieszkanka gminy Piszczac. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku zdarzenia nastolatek doznał obrażeń ciała i przetransportowano go do szpitala przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Piesi to obok rowerzystów i motocyklistów to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

Źródło: Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje i wydarzenia Piszczac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.