Auto zjechało do rowu i dachowało - wypadek w Wólce Plebańskiej
Biała Podlaska Wypadki drogowe

Auto zjechało do rowu i dachowało – wypadek w Wólce Plebańskiej

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godziną 20:00 w miejscowości Wólka Plebańska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-latka kierując renault, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu. Po tym auto dachowało. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka samochodu. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 20:00 na drodze wojewódzkiej W-812 w miejscowości Wólka Plebańska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, kierując samochodem marki Renault Clio, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, zjechało do rowu i dachowało. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka auta. Jak ustalili policjanci, nastolatka prawo jazdy posiada niecały miesiąc. W chwili zdarzenia była trzeźwa.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę, zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Wielu tragedii na drodze można uniknąć poprzez właściwe zachowanie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

 

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.