100 kartonów papierosów miała w swoim mieszkaniu 43-letnia bialczanka

100 kartonów papierosów miała w swoim mieszkaniu 43-letnia bialczanka

Podzielcie się informacją

Kryminalni z Terespola ujawnili prawie 1000 paczek bezakcyzowych papierosów. Kontrabandę przechowywała w mieszkaniu 43-letnia bialczanka. Wartość uszczuplenia należnego podatku oszacowano na kwotę ponad 17 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niej pieniądze w kwocie 3000 złotych.

Przed weekendem kryminalni z terespolskiego komisariatu ustalili, że 43-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, w miejscu swojego zamieszkania może posiadać papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W trakcie przeszukania policjanci potwierdzili posiadane informacje. W szafie ujawnili prawie 1000 paczek bezakcyzowych papierosów. Wartość uszczuplenia należnego podatku oszacowano na kwotę ponad 17 tysięcy złotych.

Kontrabanda została zabezpieczona, natomiast 43-latka została zatrzymana do wyjaśnienia. Kobieta usłyszał już zarzuty i przyznała się do winy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, wysoka grzywna i przepadek nielegalnego towaru.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.