Uważajmy na dzikie zwierzęta na drogach
Kronika służb Sosnówka

Uważajmy na dzikie zwierzęta na drogach

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 1:30 na drodze krajowej 63, w miejscowości Sapiehów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Honda, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, zjechał na pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy do kierowców o wzmożoną czujność na drogach!

Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy około godz. 1:30 na drodze krajowej 63 w miejscowości Sapiehów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Honda, 45-letni obywatel Rosji, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która nagle wtargnęła na jezdnię, zjechał na pobocze oraz do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w betonowy przepust i przewróciło się. Jak ustalili policjanci kierowca samochodu był trzeźwy. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerowie pojazdu. Zginęło również zwierzę uczestniczące w zdarzeniu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Pamiętajmy: Dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy. Wiele zwierząt w starciu z samochodami ginie na drogach. Zniszczeniom ulegają pojazdy, ranni zostają ludzie podróżujący samochodami. Dbajmy o bezpieczeństwo na drodze i nie lekceważmy znaków ostrzegających przed zwierzętami leśnymi.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
http://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.