UKS OLIMPIA Biała Podlaska-UKS WILANOWIA Warszawa
Fotorelacja Sport Z Białej Podlaskiej

UKS OLIMPIA Biała Podlaska-UKS WILANOWIA Warszawa 38:24 (18:14)

Od zwycięstwa bialska drużyna rozpoczęła się rozgrywki turnieju 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej.

Pierwsza połowa trzymała w napięciu, bowiem wynik wahał się przy remisie, jednak poukładana gra Olimpii pozwoliła wypracować przewagę i na przerwę zejść z 4-bramkową zaliczką.

Druga odsłona była już tylko potwierdzeniem dominacji zawodników Olimpii na parkiecie – dyscyplina i skuteczność dały wymierne wyniki w postaci 38:24 dla Olimpii.