UKS OLIMPIA Biała Podlaska - PABIKS Pabianice
Fotorelacja UKS Olimpia Biała Podlaska Z Białej Podlaskiej

UKS OLIMPIA Biała Podlaska – PABIKS Pabianice

Nasi szczypiorniści płacą frycowe, eufemistycznie zwane zdobywaniem doświadczenia. Mecz z Pabiksem przegrywamy jedną bramką.

Pierwsza połowa zapowiadała wyrównany ale i zarazem trudny mecz, jednak dająca nadzieję na szczęśliwy finał spotkania. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 19:18.  W drugiej zostaje wypracowana kilku bramkową przewaga. Wszystkim wydaje się, że atut własnego boiska, doping oraz rozsądna gra pozwoli doholować zwycięstwo do końca. Nasi zawodnicy postanawiają jednak odciąć kupony od „zdobywania doświadczenia”. Mnożące się błędy oraz niewykorzystane sytuacje mszczą się okrutnie, goście doprowadzają do wyrównania i zdobywają prowadzenie. Końcówka przypomina słynny mecz naszej reprezentacji z Norwegią na Mistrzostwach Świata w 2009 r. gdzie w 30 sekund odwrócone zostały losy spotkania. W hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej nie ma happy endu, cudu też nie ma, przegrywamy jedną bramką 33:34.

Ubiegłotygodniowe spotkanie z UKS Anilana Łódź także nie przyniosło zwycięstwa, mecz przegraliśmy 32:24 (20:11). W 7 kolejce II ligi mężczyzn w piłce ręcznej zagramy z AZS UMCS Lublin.