Próbował uniknąć kontroli drogowej
Kronika służb

Świętował „Dzień Kobiet” promilami

Świętował „Dzień Kobiet” promilami. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 24-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał również uprawnień do kierowania. Zatrzymującym policjantom tłumaczył, że poprzedniego dnia świętował „Dzień Kobiet”. Teraz za swoje czyny odpowie przed Sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

09.03 b.r. około godziny 13:30 dyżurny bialskiej komendy został poinformowany o kierującym audi, który znajdować się może w stanie nietrzeźwości. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego bialskiej komendy. Na ul. Janowskiej policjanci zatrzymali wskazany w zgłoszeniu pojazd. Za kierownicą auta siedział 24-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Od mężczyzny czuć było wyraźną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.  W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 24-latek nie posiada również uprawnień do kierowania pojazdami.

W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna tłumaczył, że dzień wcześniej do późnych godzin świętował „Dzień Kobiet”. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed Sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
http://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.