Policyjna kronika zdarzeń 01.02.2018
Kronika służb

Policyjna kronika zdarzeń 10.01.2018

Policyjna kronika zdarzeń 10.01.2018

10 stycznia 2018 r., DOBRYŃ-KOLONIA
W dniu 10 stycznia 2018 r. doszło do pożaru hali do przechowywania jabłek o powierzchni około 1.000 metrów kwadratowych wraz ze znajdującymi się w niej pustymi skrzynkami. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w chwili zdarzenia hala była zamknięta i nie przebywały  w niej  żadne osoby. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu, a za prawdopodobną przyczynę pożaru uznano zwarcie instalacji elektrycznej.

01 listopada 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Nieustalona do chwili obecnej osoba wystawiła na tym portalu na sprzedaż soczewki kontaktowe Pure Vision, za które zgłaszający zapłacił 59,99 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

09 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze bialskiego ruchu drogowego wykonując czynności na miejscu kolizji ustalili, że 22-latek z gminy Międzyrzec Podlaski kierował samochodem osobowym marki Daewoo, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Okazało się ponadto,że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

09 stycznia 2018 r., KORCZÓWKA
50-latek z gminy Łomazy kierując samochodem osobowym marki Audi  na terenie swojej posesji uderzył w ścianę domu, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. W trakcie podjętych w tej sprawie  czynności policjanci z Wisznic ustalili, że przed zdarzeniem mężczyzna kierował samochodem także po drodze publicznej. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 50-latek ma ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
http://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.