Policjanci ustalili sprawcę kradzieży
Kronika służb Z Białej Podlaskiej

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży. Policjanci bialskiej komendy, ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o kradzież wartej 3 tys. złotych przecinarki do kostki. Wczoraj sprawca usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż już wcześniej odbywał karę za podobne przestępstwo. Funkcjonariusze ustalili również kto, pomagał mężczyźnie w ukryciu skradzionego mienia.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego br. na ul. Plac Wolności w Białej Podlaskiej. Wówczas nieznany sprawca skradł przecinarkę marki Husqvarna, pozostawioną podczas prac naprawczych. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili personalia sprawcy kradzieży. Okazał się nim 49-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Policjanci ustalili, że wspólnie z 49-latkiem skradzioną przecinarkę próbował zbyć jego o rok starszy znajomy. Kiedy im się to nie udało ukryli skradzione mienie w rejonie rzeki Krzna. Tam znalazł je przypadkowy przechodzień, który powiadomił o zdarzeniu stróżów prawa.

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży. Wczoraj 49-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż wcześniej odbywał karę za podobne przestępstwo .Zarzut usłyszał również jego 50-letni kompan, który pomógł mężczyźnie w ukryciu piły wiedząc, ze pochodzi ona z przestępstwa. Teraz o dalszym losie amatorów cudzego mienia zadecyduje sąd.

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
http://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.