Piknik Postaw na Rodzinę w Łomazach
Fotorelacja Łomazy

Piknik Postaw na Rodzinę w Łomazach (foto, video)

W niedzielę (05.08) na Placu Jagiellońskim w Łomazach odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Postaw na Rodzinę”.

W ramach pikniku przygotowano wiele atrakcji, najwięcej dla najmłodszych: zabawy z nagrodami, dmuchańce, auta na akumulatory, trampolina, przejażdżki konne, zwiedzanie wozu strażackiego i stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Można było także pokonać tor przeszkód i spróbować strzelić bramkę w alkogoglach. Była to jedyna namiastka alkoholu na pikniku, bowiem impreza miała charakter rodzinny i organizatorzy zrezygnowali ze stoisk z alkoholem. Ponad można było usłyszeć świadectwa uzależnień przez osoby z grupy wsparcia Al-Anon i AA.

Nie zabrakło także występów, na scenie można było zobaczyć występ iluzjonisty Mateusza Zalewskiego oraz kabaret „Nieśmiesznie – Śmieszni”. A jeśli ktoś zgłodniał, mógł się posilić kiełbaską przygotowaną w kuchni polowej.

« 1 z 3 »

 

Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem, nie byłem komunistą. Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem, nie byłem socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem, nie byłem związkowcem. Kiedy przyszli po Żydów, milczałem, nie byłem Żydem. Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować. Martin Niemöller
http://www.bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.